Półkolonie Łódź. Zapewnij swojemu maluchowi najlepszą rozrywkę

Półkolonie Łódź. Zapewnij swojemu maluchowi najlepszą rozrywkę

Półkolonie Łódź – zapewnij swojemu maluchowi świetną zabawę, która jednocześnie pomoże mu rozwijać jego pasje, umiejętności, a także poszerzać wiedzę. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty przygotowanej przez profesjonalistów, dla których atrakcyjne zajęcia dla dzieci nie są nowością. Aktywny wypoczynek maluchów, połączony z kreatywnymi zajęciami praktycznymi, dostarczy im wiele pozytywnych przeżyć. 

Zajęcia tematyczne cieszą się wśród najmłodszych szczególną popularnością. Są dzieciaki uwielbiające typowe zajęcia sportowe, jak i inne, ambitne wyzwania, zagadki logistyczne czy zajęcia związane z ich ulubionymi filmami, książkami, a nawet grami komputerowymi. Półkolonie dla dzieci w Łodzi spełniają wszystkie te wymagania i bez problemu trafią w gust każdego uczestnika.

Półkolonie Łódź – aktywny wypoczynek dzieci, w nowoczesnej formie

Dlaczego warto wybrać półkolonie łódź? Przede wszystkim tydzień półkolonii to doskonale spędzony czas, dzięki któremu ferie zimowe Twojej pociechy będą naprawdę ciekawe. Do jego dyspozycji będą zajmujące zajęcia, a także możliwość poznania nowych osób, a Ty nie będziesz musiał nawet martwić się o drugie śniadanie. 

Plan dnia półkolonii zawiera bowiem zarówno śniadanie, jak i obiad, a nawet podwieczorek. Oprócz tego dzieci uczą się programowania, robotyki czy kreatywnego budowania. Rozwijają swoje pasje, a wszystko na Półkoloniach GO4Robot w Monosferze Kreatywności. Wybrać tam możesz nawet obszary tematyczne, które szczególnie pasjonują Twoje dziecko: Wyspę Odkrywców, Harry’ego Pottera czy Minecrafta. Dzięki temu malec spędzi dzień z innymi dziećmi, które mają podobne zainteresowania.

Wiele turnusów półkolonii do wyboru

GO4Robot w Monosferze Kreatywności organizuje atrakcyjne cenowo półkolonie zgłoszone do Kuratorium Oświaty, możesz więc być spokojny, bo Twoje dziecko będzie bezpieczne. Przez cały dzień pilnować go będą doświadczeni pracownicy,  którzy zadbają o to, by się dobrze bawił. 

Wybrać też możesz turnus, który najbardziej odpowiada Tobie i Twojemu dziecku. Możliwe jest zarówno rozpoczęcie półkolonii od 14, jak i 21 lutego. Do wieku uczestników dostosowane zostały również tworzone grupy. 

Zajęcia tematyczne, dostarczające rozrywki i uczące kreatywnego myślenia

Dzieci pragną kreatywnych zajęć, które rozwijają ich pasje i pasują do obecnych trendów czy zainteresowań. Spraw, by wolny czas Twojego malucha został spożytkowany w ciekawy, intrygujący sposób. Zaszczep w nim pasję do odkrywania i ciekawości świata, która w przyszłości może przerodzić się w coś o wiele poważniejszego.