Pomysł na prezent: kubek dla taty ze zdjęciem

Pomysł na prezent: kubek dla taty ze zdjęciem

Prezenty dla taty to w czerwcu temat na czasie – w końcu zbliża się Dzień Ojca! Twoje dziecko jest jeszcze malutkie, ale już chciałabyś w jego imieniu wręczyć prezent jego tatusiowi? Jednym z pomysłów na prezent jest kubek dla taty ze zdjęciem. Taki prezent z pewnością sprawi mu wiele radości i każdego dnia będzie przypominać o miłych chwilach z dzieckiem.

Kubek ze zdjęciem to – wbrew pozorom – całkiem osobisty prezent. Pokazuje zaangażowanie w stworzenie spersonalizowanego upominku, który sprawi radość obdarowanemu. Poza tym to świetny pomysł szczególnie dla pracującego taty malucha – gdy mama jest jeszcze z dzieckiem w domu, korzystając z urlopu macierzyńskiego, rodzicielskiego lub wychowawczego, młody tata może każdego dnia w pracy pić kawę z tego wyjątkowego kubka, który dostał w prezencie i spoglądać na zdjęcie dziecka. Jak przygotować taki ciekawy i niebanalny kubek dla taty? 

Wybierz najlepsze zdjęcie na kubek dla taty 

Zdjęcie na kubek powinno być jak najlepszej jakości – wtedy po prostu będzie lepiej wyglądać na gotowym produkcie. Jednak większość dzisiejszych smartfonów robi zdjęcia wystarczającej jakości do takiego celu – w końcu nadruk na kubku jest w niewielkim formacie. To nie plakat w dużym rozmiarze. 

A które spośród wielu zdjęć wybrać? To już zależy od Ciebie i Twojego pomysłu na kubek dla taty ze zdjęciem – może to być dziecięcy portret, fotografia uwieczniająca zabawę malucha z tatą lub wspólne rodzinne zdjęcie. Nie musisz zresztą ograniczać się do jednego ujęcia – na kubku zmieści się nawet kilka zdjęć! 

Stwórz projekt kubka dla taty 

W jednym z internetowych sklepów z fotograficznymi gadżetami – np. w Empik Foto – wybierz najbardziej odpowiadający Ci rodzaj kubka (np. zwykły, z ceramiczną łyżeczką albo magiczny), wgraj zdjęcia i rozpocznij projektowanie – zupełnie od zera albo na podstawie jednego z wielu gotowych szablonów. 

Poza zdjęciem lub kolażem fotografii, na kubku możesz umieścić napis z życzeniami, które sprawią, że tata poczuje się wyjątkowo. Nie stroń również od zabawnych akcentów – np. śmiesznych cytatów, których źródłem jest Wasza codzienność. Do tego wszystkiego dodaj odpowiednie tło, ozdobne elementy i złóż zamówienie. 

Dlaczego właśnie kubek na Dzień Ojca? 

Kubek ze zdjęciem to prezent, który ucieszy nie tylko obdarowanego tatusia, ale również dziecko. Widok taty z jego zdjęciem na kubku może być dla niego fascynujący. Dziecko z pewnością zauważy własne zdjęcie na kubku taty i poczuje, że jest dla niego ważne. Małemu przedszkolakowi będzie również miło ze świadomością, że jego ukochany tata w pracy spogląda na kubek z podobizną malucha. 

Kubek ze zdjęciem to jeden z wielu pomysłów na prezent z okazji dnia ojca – ale zdecydowanie jeden z najłatwiejszych do personalizacji i realizacji, a zarazem użyteczny. To właśnie ten rodzaj upominku, jaki można podarować w imieniu malucha, który jeszcze nie może przygotować prezentu samodzielnie. A dla taty z pewnością będzie niósł wartość sentymentalną i emocjonalną.

Artykuł powstał we współpracy z Empik Foto