Pomysł na prezent mikołajkowy – zabawki z motywem ulubionych bajek

Pomysł na prezent mikołajkowy – zabawki z motywem ulubionych bajek

Chcąc kupić dziecku naprawdę ładny i zachwycający prezent, z pewnością najlepiej postawić na zabawki. Dzieci wręcz kochają bawić się nowymi nabytkami, niezależnie od tego, czy dostały je od Mikołaja, od rodziców, czy po prostu kupiły za swoje własne pieniądze. Zabawkami bawią się chętnie i chłopcy, i dziewczynki. Na rynku znajdziemy i mniejsze, i większe zestawy, także każdy ma możliwość kupienia tego, na co aktualnie ma budżet.

  1. Klocki Lego — kultowe układanki dla każdego dziecka
  2. Lalka Barbie czy lalki L.O.L — idolki starszych i młodszych dziewcząt
  3. Zabawki Psi Patrol — dla fanów zwariowanych piesków!

Klocki Lego — kultowe układanki dla każdego dziecka

Nie ulega wątpliwości, że od lat klocki Lego zdobywają serca nowych osób. Ich zaletą jest sporo możliwości tworzenia nieskończonych historii. Limitem w klockach jest jedynie wyobraźnia dziecka. Oczywiście, część zestawów jej skupionych na układaniu konkretnych rzeczy według instrukcji. Inne zaś dają sporą dowolność. Klocki wymagają przestrzeni do tworzenia, dlatego tak ważne jest, by dziecko miało swój pokój lub choćby kawałek wyznaczonego miejsca do ich układania. Klocki Lego występują w wielu ciekawych konfiguracjach, a konkretny wybór zależy od osoby kupującej.

Lalka Barbie czy lalki L.O.L — idolki starszych i młodszych dziewcząt

Lalki to doskonała opcja dla dziewczynek, choć nie ma żadnych przeciwwskazań, aby i chłopcy się nimi bawili. Które produkty są najpopularniejsze? Przede wszystkim lalki Barbie, które są już wręcz kultowe. Bawią się nimi współczesne dziewczynki, jednak i ich mamy pamiętają takie lalki ze swojego dzieciństwa. Zabawki te wyposażone były w rozmaite akcesoria, dzięki którym lalki można przebierać, czesać, bawić się nimi w prawdziwy dom. Lalki są znacznie lepsze niż maskotki, ponieważ przypominają ludzi. Obecnie ogromną popularnością cieszą się lalki L.O.L.

Zobacz też: Jak kupować ubrania dla dzieci?

Zabawki Psi Patrol — dla fanów zwariowanych piesków!

Psi Patrol to ulubiona bajka Twojego dziecka? Jeśli tak, koniecznie zwróć uwagę na zabawki z Psiego Patrolu. Chłopiec Ryder czy pieski oraz ich pojazdy to doskonały pomysł na prezent, z którego ucieszy się Twoja pociecha. W tej kategorii znaleźć można typowe zabawki dla mniejszych dzieci, ale również wszelkiego typu układanki, puzzle, gry z motywem piesków, a także sporo innych rzeczy. Bohaterowie tej bajki z łatwością wkradają się w serca dzieci, ponieważ doskonale radzą sobie ze wszystkimi przeciwnościami losu. Sprawdź, jakie zabawki Psi Patrol jeszcze znajdziesz na rynku i co możesz zamówić dla swojego dziecka!

Materiał zewnętrzny